Close

Доставка і оплата

Умови оплати

Форма оплати за товар:

Готівковий розрахунок (Київ), безготівковий розрахунок, Приват24, Visa/MasterCard.

Оплата товару

Ми приймаємо оплату через картки ПриватБанку і платіжну систему Приват24.

Якщо у Вас немає картки ПриватБанку, є можливість оплатити через касу банку або за допомогою терміналу, які знаходяться в будь-якому відділенні банку. Для цього необхідно вказати номер картки одержувача уточнюйте у менеджера по телефону.

Рекомендуємо цей спосіб оплати, якщо немає можливості розрахуватися готівкою. Комісія при накладеному платіж Нової Пошти становить 2%.

Важлива інформація:

Водії не є вантажниками, вивантаження товару замовник здійснює самостійно. Служба доставки працює з 9-00 до 18-00 (з понеділка по п’ятницю, в суботу та неділю – доставок немає). Доставка замовлення тільки до воріт чи під’їзду будівлі, за умови, що проїзд до них не утруднений.

Вартість доставки по Києву – від 550 грн.

Вартість доставки за межі Києва:

  • Автомобіль вантажопідйомністю до 1600 кг без гідроборта, габарити вантажного відсіку (Д×Ш×В) – 3000×1730 (1370)×1800 мм. – 30 грн/км
  • Автомобіль вантажопідйомністю до 4500 кг з гідро, габарити вантажного відсіку (Д×Ш×В) – 4900×2000×2100 мм. – 35 грн/км

Плата за кілометраж стягується в обидві сторони.

При очікуванні автомобіля під вивантаженням з вини замовника понад однієї години, стягується штраф у розмірі 100 грн за кожну годину простою. Також в разі не вивантаження товару з автомобіля з вини замовника, товар буде повернений на склад нашої компанії без повернення замовнику вартості доставки, повторна доставка оплачується, як нова, згідно з установленими тарифами. Зберігання товару на нашому складі з вини замовника понад 7 календарних днів, оплачується в розмірі 100 грн за кожну наступну добу.

Доставка по Україні:

Відправляємо замовлення по Україні транспортними компаніями експрес-доставки вантажів: “Нова Пошта”, “Делівері”, згідно з тарифами перевізника.

Відправка товару здійснюються по вівторках і четвергах.

Товар відвантажується тільки після 100% передоплати на замовлення!

Повернення товару належної якості протягом 14 днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умови:

  • товар не був у експлуатації;
  • збережені всі пломби і ярлики;
  • цілісність комплекту і упаковки не порушена;
  • збережений гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату;
  • він не потрапляє до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежений рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року № 172).

Повернення здійснюється за рахунок покупця!

Mini Cart 0

Корзина пуста