Close

Гарантія

Продукція німецької компанії Schmid – виключно надійна. Кращим підтвердженням є 5-річна офіційна гарантія, яку виробник надає на всі камінні і пічні топки, матеріали і збірку (тільки за умови, що монтаж був авторизованим). Гарантія починає діяти з дня покупки каміна. Щоб гарантійні зобов’язання зберегли силу, обов’язково купуйте продукцію Schmid у офіційного представника. Ми продаємо оригінальні вироби, проводимо збірку і установку зі строгим дотриманням інструкції і вимог безпеки.

Зверніть увагу:

  • Гарантія не стосується деталей і частин, які схильні до природного зносу. Це шамот, облицювальні поверхні, уплотнітелі.
  • Гарантійним, бува, не вважається будь-яке пошкодження, яке виникло через порушення інструкції по експлуатації, а також з-за неавторизованого монтажа.
  • Максімальная температура для жаростійкого скла в пічних і камінних топках Schmid – 800 градусів Цельсія. Якщо на розпечене скло розлити воду, воно пошкодиться. Це не вважається гарантійним случаем.
  • Гарантія дійсна тільки при наявності талона, в якому вказані модель і номер, є печатка нашої компанії.

Продаючи продукцію Schmid, ми забезпечуємо дотримання всіх гарантійних вимог: надаємо правильно заповнену документацію, забезпечуємо грамотну установку, даємо рекомендації по правильному використанню. Завдяки цьому гарантійні випадки практично ніколи не виникають, і при їх настанні забезпечується безкоштовний ремонт або заміна.

Mini Cart 0

Корзина пуста